NOVA MEN
57.029.10-S
| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Stock | 544 | 1.321 | 3.622 | 3.490 | 2.931 | 741 |
| Ankunft | 100 30.09.26. | 1000 30.09.26. | 2000 30.09.26. | 2500 30.09.26. | 500 30.09.26. | 400 30.09.26. |
NOVA MEN, Winterweste mit Füllung, Schwarz
NOVA MEN isch e Manne-gsteppti Weschte mit liechtem Polschter und hohem Chrage, entwicklet als praktischi Zuesatzschicht für Übergangswätter. S'eifache und funktionelle Design macht si geignet für Arbeitschleidig, alltägliche Gebruch und Promotionsaktivitäte. Us 100% Polyester mit ere glatten und komfortable Oberflächi bietet si grundlegendi Wärmi ohni zuesätzlichs Volumen. D'Weschte cha alleini oder als Schicht under ere Jagge trait werde. Si het zwei Fronttäsche mit Reissverschluss, eini inneri Täsche und en versteckte Reissverschluss uf em Rugge, wo eifache Zugang für Druck oder Stickerei-Personalisierig ermöglicht. Au i de Fraueversion erhältlich. Wichtigschti Merkmale: Manne-Polschterweschte • 100% Polyester • Gsteppti Konstruktion • Hohe Chrage • Zwei Fronttäsche mit Reissverschluss • Inneri Täsche • Versteckte Reissverschluss für Personalisierig • Ideal für Arbet und Promotione
Ähnliche Produkte
Aktien
| Farbe | ID | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 57.029.10 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
544 0 0 Ankunft | 1.321 0 0 Ankunft | 3.622 0 0 Ankunft | 3.490 0 0 Ankunft | 2.931 0 0 Ankunft | 741 0 0 Ankunft | |
| 57.029.11 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
616 0 0 | 1.184 0 0 | 1.735 0 0 | 2.373 0 0 Ankunft | 1.050 0 0 Ankunft | 855 0 0 | |
| 57.029.20 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
364 0 0 Ankunft | 123 0 0 Ankunft | 9 0 0 Ankunft | 0 0 0 Ankunft | 0 0 0 Ankunft | 0 0 0 Ankunft | |
| 57.029.23 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
286 0 0 | 442 0 0 Ankunft | 948 0 0 Ankunft | 590 0 0 Ankunft | 140 0 0 Ankunft | 329 0 0 | |
| 57.029.30 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
377 0 0 | 644 0 0 Ankunft | 786 0 0 Ankunft | 995 0 0 Ankunft | 503 0 0 Ankunft | 163 0 0 Ankunft |
Basisinformation
| Code | 57.029.10-S |
| Modell | NOVA MEN |
| Beschreibung | NOVA MEN isch e Manne-gsteppti Weschte mit liechtem Polschter und hohem Chrage, entwicklet als praktischi Zuesatzschicht für Übergangswätter. S'eifache und funktionelle Design macht si geignet für Arbeitschleidig, alltägliche Gebruch und Promotionsaktivitäte. Us 100% Polyester mit ere glatten und komfortable Oberflächi bietet si grundlegendi Wärmi ohni zuesätzlichs Volumen. D'Weschte cha alleini oder als Schicht under ere Jagge trait werde. Si het zwei Fronttäsche mit Reissverschluss, eini inneri Täsche und en versteckte Reissverschluss uf em Rugge, wo eifache Zugang für Druck oder Stickerei-Personalisierig ermöglicht. Au i de Fraueversion erhältlich. Wichtigschti Merkmale: Manne-Polschterweschte • 100% Polyester • Gsteppti Konstruktion • Hohe Chrage • Zwei Fronttäsche mit Reissverschluss • Inneri Täsche • Versteckte Reissverschluss für Personalisierig • Ideal für Arbet und Promotione |
| Marke | EXPLODE |
| Farbe | Schwarz |
| Verpackung | 20/1 |
| Netto Gewicht | 0.45 kg |
| Zusammensetzung | 100% polyester |
| Material | Polyester |
| Stickerei | |
| Geschlecht | Für Damen und Herren erhältlich, Herren |
| Barcode | 8605025667515 |
Informationen drucken
| Empfohlener Drucktyp | Stickerei |
Logistikinformationen
| Stück pro Karton | 20 |
| Kartonabmessungen Dimenzije | 0.54 x 0.38 x 0.35 m |
| Bruttogewicht des Kartons | 10.29 kg |
| Carton volume | 0.072 m3 |
| Herkunftsland | China |
| HS-code | 620190000000 |