NOVA WOMEN
57.030.10-S
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
Stock | 464 | 951 | 682 | 326 | 248 |
| Ankunft | 100 30.09.26. | 200 30.09.26. | 300 30.09.26. | 300 30.09.26. |
NOVA WOMEN, Damen Winterweste, Schwarz
NOVA WOMEN isch e Fraue-gsteppti Weschte mit liechtem Polschter und liecht strukturiärtem Schnitt, entwicklet als praktischi Zuesatzschicht für Übergangswätter. S'eifache und funktionelle Design macht si geignet für Arbet, Outdoor-Aktivitäte und Promotionsgebruch. Us 100% Polyester mit ere glatten und komfortable Oberflächi bietet si grundlegendi Wärmi ohni zuesätzlichs Volumen. De hoch Chrage bietet zuesätzliche Windschutz. D'Weschte het zwei Fronttäsche mit Reissverschluss, eini inneri Täsche und en versteckte Reissverschluss uf em Rugge für eifachi Druck- oder Stickerei-Personalisierig. Au i de Manneversion erhältlich. Wichtigschti Merkmale: Fraue-Polschterweschte • 100% Polyester • Gsteppti Konstruktion • Liecht strukturiärti Passform • Hohe Chrage • Zwei Fronttäsche mit Reissverschluss • Inneri Täsche • Versteckte Reissverschluss für Personalisierig • Geignet für Arbet und Promotione
Ähnliche Produkte
Aktien
| Farbe | ID | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 57.030.10 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
464 0 0 Ankunft | 951 0 0 Ankunft | 682 0 0 Ankunft | 326 0 0 Ankunft | 248 0 0 | |
| 57.030.11 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
431 0 0 | 848 0 0 | 655 0 0 | 463 0 0 | 271 0 0 | |
| 57.030.20 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
337 0 0 | 497 0 0 Ankunft | 297 0 0 Ankunft | 234 0 0 Ankunft | 146 0 0 Ankunft | |
| 57.030.23 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
129 0 0 | 234 0 0 | 316 0 0 | 156 0 0 | 125 0 0 | |
| 57.030.30 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
204 0 0 Ankunft | 249 0 0 Ankunft | 388 0 0 Ankunft | 339 0 0 | 135 0 0 Ankunft |
Basisinformation
| Code | 57.030.10-S |
| Modell | NOVA WOMEN |
| Beschreibung | NOVA WOMEN isch e Fraue-gsteppti Weschte mit liechtem Polschter und liecht strukturiärtem Schnitt, entwicklet als praktischi Zuesatzschicht für Übergangswätter. S'eifache und funktionelle Design macht si geignet für Arbet, Outdoor-Aktivitäte und Promotionsgebruch. Us 100% Polyester mit ere glatten und komfortable Oberflächi bietet si grundlegendi Wärmi ohni zuesätzlichs Volumen. De hoch Chrage bietet zuesätzliche Windschutz. D'Weschte het zwei Fronttäsche mit Reissverschluss, eini inneri Täsche und en versteckte Reissverschluss uf em Rugge für eifachi Druck- oder Stickerei-Personalisierig. Au i de Manneversion erhältlich. Wichtigschti Merkmale: Fraue-Polschterweschte • 100% Polyester • Gsteppti Konstruktion • Liecht strukturiärti Passform • Hohe Chrage • Zwei Fronttäsche mit Reissverschluss • Inneri Täsche • Versteckte Reissverschluss für Personalisierig • Geignet für Arbet und Promotione |
| Marke | EXPLODE |
| Farbe | Schwarz |
| Verpackung | 20/1 |
| Netto Gewicht | 0.38 kg |
| Zusammensetzung | 100% polyester |
| Material | Polyester |
| Stickerei | |
| Geschlecht | Für Damen und Herren erhältlich, Damen |
| Schnitt | Taillierte Passform |
| Barcode | 8605025667690 |
Informationen drucken
| Empfohlener Drucktyp | Stickerei |
Logistikinformationen
| Stück pro Karton | 20 |
| Kartonabmessungen Dimenzije | 0.59 x 0.365 x 0.405 m |
| Bruttogewicht des Kartons | 8.68 kg |
| Carton volume | 0.087 m3 |
| Herkunftsland | China |
| HS-code | 620190000000 |