OZZY
11.094.12
| Stock |
1.065 |
OZZY, Kugelschreiber aus Metall, Grau
De Chugelschriber OZZY isch es moderns Aluminium-Werbemodell mit eme Dreh-Mechanismus für eifachi Bedienig. Us hochwertigem Aluminium hergschtellt, verfüegt er über es Soft-Touch-Ghüüs für en sichere und aagenehme Griff. D 0,7 mm TC-Chugel sorgt für glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte. D matti Oberflächi kombiniert mit glänzige Detail schafft es sophistizierts Ussehe. Erhältlich i re breite Farbpalette, isch er ideaal für Werbkampagne und Firmegschänk. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs • Dreh-Mechanismus • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Matti Oberflächi • Glänzigi Detail • Breiti Farbpalette • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch
Ähnliche Produkte
Basisinformation
| Code | 11.094.12 |
| Modell | OZZY |
| Beschreibung | De Chugelschriber OZZY isch es moderns Aluminium-Werbemodell mit eme Dreh-Mechanismus für eifachi Bedienig. Us hochwertigem Aluminium hergschtellt, verfüegt er über es Soft-Touch-Ghüüs für en sichere und aagenehme Griff. D 0,7 mm TC-Chugel sorgt für glattes und präzises Schriibe mit blauem Tinte. D matti Oberflächi kombiniert mit glänzige Detail schafft es sophistizierts Ussehe. Erhältlich i re breite Farbpalette, isch er ideaal für Werbkampagne und Firmegschänk. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Material: Aluminium • Soft-Touch-Ghüüs • Dreh-Mechanismus • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Matti Oberflächi • Glänzigi Detail • Breiti Farbpalette • Ideal für gschäftlichi und promotionelli Gebruch |
| Farbe | Grau |
| Dimension | Ø 1 x 14.2 cm |
| Verpackung | 500/50 |
| Netto Gewicht | 0.02 kg |
| Material | Bambus, Aluminium |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Zusätzliche Ausrüstung | Gummiert |
| Lasergravur, Direkter Digitaldruck | |
| Barcode | 8605040065242 |
Informationen drucken
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 4 x 0.5 cm |
Logistikinformationen
| Stück pro Karton | 500 |
| Kartonabmessungen Dimenzije | 0.58 x 0.325 x 0.085 m |
| Bruttogewicht des Kartons | 8.18 kg |
| Carton volume | 0.016 m3 |
| Herkunftsland | China |
| HS-code | 960810920000 |