PIGMENT MINI
12.011.10
| Stock |
31.450 |
PIGMENT MINI, Holzbleistift HB mit Radiergummi, Schwarz
PIGMENT isch en praktische und attraktive Graphitstift us Holz, designed für de alltägliche Gebruch i Schuele, Büros und Werbkampagne. De Stift chunt vorgschiffle und het e HB-Mine, wo für s Schriibe, Zeichne und Notize-Mache geignet isch. Sin Ghüüs isch i verschiedene Farbe erhältlich, während de farbigi Radiergummi sowohl Funktionalität als auä visuelle Aaziechigscraft dezuefüegt. Dank sinere universelle Verwendig und em Branding-Potenzial, isch PIGMENT e usgezeichneti Wahl für d Masseverteilig i de Werbig. Wichtigschti Eigeschafte: Graphitstift • Material: Holz • HB-Mine • Vorgschiffle • Farbigs Ghüüs • Farbige Radiergummi • Ideal für Schuele, Büro und promotionelli Gebruch
Ähnliche Produkte
Basisinformation
| Code | 12.011.10 |
| Modell | PIGMENT MINI |
| Beschreibung | PIGMENT isch en praktische und attraktive Graphitstift us Holz, designed für de alltägliche Gebruch i Schuele, Büros und Werbkampagne. De Stift chunt vorgschiffle und het e HB-Mine, wo für s Schriibe, Zeichne und Notize-Mache geignet isch. Sin Ghüüs isch i verschiedene Farbe erhältlich, während de farbigi Radiergummi sowohl Funktionalität als auä visuelle Aaziechigscraft dezuefüegt. Dank sinere universelle Verwendig und em Branding-Potenzial, isch PIGMENT e usgezeichneti Wahl für d Masseverteilig i de Werbig. Wichtigschti Eigeschafte: Graphitstift • Material: Holz • HB-Mine • Vorgschiffle • Farbigs Ghüüs • Farbige Radiergummi • Ideal für Schuele, Büro und promotionelli Gebruch |
| Farbe | Schwarz |
| Dimension | Ø 0.7 x 10 cm |
| Verpackung | 2000/100 |
| Netto Gewicht | 0.00 kg |
| Material | Holz |
| Produktart | Holz |
| Tampondruck, Lasergravur | |
| Barcode | 8605040053881 |
Informationen drucken
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur, Tampondruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 3.5 x 0.5 cm |
Logistikinformationen
| Stück pro Karton | 2000 |
| Kartonabmessungen Dimenzije | 0.23 x 0.225 x 0.28 m |
| Bruttogewicht des Kartons | 6.56 kg |
| Carton volume | 0.014 m3 |
| Herkunftsland | China |
| HS-code | 960910100000 |