POLARIS VEST
57.007.10-S
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
Stock | 1 | 0 | 0 | 0 | 269 |
| Ankunft | 300 14.06.26. | 960 14.06.26. | 1260 14.06.26. | 1260 14.06.26. | 375 14.06.26. |
POLARIS VEST, Polar-Fleece-Weste, Schwarz
POLARIS VEST isch e bürschteti Fleece-Weschte mit enem volle Frontreissverschluss und hohem Chrage, entwicklet für d'Arbet i de Logistik, em Service und i Outdoor-Umgebige. Si funktioniert als praktischi Mittelschicht oder Usseschicht und bietet Chörperwärmi bi voller Bewägigsfreiheit. Us 100% Polyester-Fleece mit emne Stoffgwicht vo 280 g/m² bietet si effektivi Wärmeisolation bi chliinem Gwicht, es weiches Gfühl und Komfort bim länge Trage. D'Weschte het zwei Fronttäsche mit Reissverschluss und eini Brusttäsche für sicheri Ufbewahrig. Si isch eifach zum Pflege, trochnet schnell und isch geignet für häufigs Wäsche und tägliche Gebruch. Wichtigschti Merkmale: Fleece-Weschte • 100% Polyester • Stoffgwicht 280 g/m² • Hohe Chrage • Volle Frontreissverschluss • Zwei Fronttäsche mit Reissverschluss • Brusttäsche • Liechte Wärmeschicht • Geignet für Arbeitskleidig und Outdoor-Gebruch
Ähnliche Produkte
Aktien
| Farbe | ID | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 57.007.10 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
1 0 0 Ankunft | 0 0 0 Ankunft | 0 0 0 Ankunft | 0 0 0 Ankunft | 269 0 0 Ankunft | |
| 57.007.11 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
193 0 0 Ankunft | 166 0 0 Ankunft | 125 0 0 Ankunft | 57 0 0 Ankunft | 12 0 0 Ankunft | |
| 57.007.15 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
84 0 0 Ankunft | 0 0 0 Ankunft | 94 0 0 Ankunft | 86 0 0 Ankunft | 0 0 0 Ankunft | |
| 57.007.20 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
3 0 0 Ankunft | 125 0 0 Ankunft | 9 0 0 Ankunft | 0 0 0 Ankunft | 18 0 0 Ankunft | |
| 57.007.23 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
30 0 0 Ankunft | 43 0 0 Ankunft | 1 0 0 Ankunft | 0 0 0 Ankunft | 67 0 0 Ankunft | |
| 57.007.30 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
100 0 0 Ankunft | 211 0 0 Ankunft | 226 0 0 Ankunft | 0 0 0 Ankunft | 0 0 0 Ankunft | |
| 57.007.41 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
6 0 0 | 0 0 0 | 56 0 0 | 163 0 0 | 102 0 0 | |
| 57.007.50 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
51 0 0 Ankunft | 145 0 0 Ankunft | 156 0 0 Ankunft | 8 0 0 Ankunft | 0 0 0 Ankunft | |
| 57.007.60 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
74 0 0 | 101 0 0 | 179 0 0 | 207 0 0 | 103 0 0 | |
| 57.007.90 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
76 0 0 | 241 0 0 | 220 0 0 | 258 0 0 | 156 0 0 |
Basisinformation
| Code | 57.007.10-S |
| Modell | POLARIS VEST |
| Beschreibung | POLARIS VEST isch e bürschteti Fleece-Weschte mit enem volle Frontreissverschluss und hohem Chrage, entwicklet für d'Arbet i de Logistik, em Service und i Outdoor-Umgebige. Si funktioniert als praktischi Mittelschicht oder Usseschicht und bietet Chörperwärmi bi voller Bewägigsfreiheit. Us 100% Polyester-Fleece mit emne Stoffgwicht vo 280 g/m² bietet si effektivi Wärmeisolation bi chliinem Gwicht, es weiches Gfühl und Komfort bim länge Trage. D'Weschte het zwei Fronttäsche mit Reissverschluss und eini Brusttäsche für sicheri Ufbewahrig. Si isch eifach zum Pflege, trochnet schnell und isch geignet für häufigs Wäsche und tägliche Gebruch. Wichtigschti Merkmale: Fleece-Weschte • 100% Polyester • Stoffgwicht 280 g/m² • Hohe Chrage • Volle Frontreissverschluss • Zwei Fronttäsche mit Reissverschluss • Brusttäsche • Liechte Wärmeschicht • Geignet für Arbeitskleidig und Outdoor-Gebruch |
| Marke | EXPLODE |
| Farbe | Schwarz |
| Verpackung | 15/1 |
| Netto Gewicht | 0.37 kg |
| Zusammensetzung | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Kolekcija | POLARIS |
| Stickerei | |
| Geschlecht | Unisex |
| Barcode | 8605025632360 |
Informationen drucken
| Empfohlener Drucktyp | Stickerei |
Logistikinformationen
| Stück pro Karton | 15 |
| Kartonabmessungen Dimenzije | 0.58 x 0.4 x 0.26 m |
| Bruttogewicht des Kartons | 7.02 kg |
| Carton volume | 0.060 m3 |
| Herkunftsland | Bangladesch |
| HS-code | 610230900000 |