POLO
41.181.11
| Stock |
984 |
POLO, Untersetzer-Set, 4/1, Dunkelgrau
S POLO Set beschtaht us vier runde Filz-Untersitzer, verpackt zeme in ere Papierbox, en schtilvolli und praktischi Lösig für Gschänk, Events und Wärbkampagne. D Untersitzer sind us weichem, langlebigem Filz gmacht, eme Material wo sich ahgnehm ahfühlt und en usgezeichneti Oberflächi für Siebdruck vo Logos, Kunstwerk oder Wärbnachrichtte bietet mit scharfe, langlebige Ergebniss. D rundi Form bietet es ordentlechs und ahsprechendes Usgseh uf jedem Tisch, währed s Filzmaterial rutschfeschti Eigeschafte bietet und Oberflächi vor Chratzer und Kondenswasser schützt. Ästhetischi Ahtraktivität mit alltäglicher Funktionalität kombinierend, isch s POLO Set ideal für Gastgäwerb, Heimbedarf, Events und Wärbkampagne wo starchi Markesichtbarkeit wichtig isch. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Filz • Inhalt vom Set: 4 Untersitzer • Gschänkbox
Basisinformation
| Code | 41.181.11 |
| Modell | POLO |
| Beschreibung | S POLO Set beschtaht us vier runde Filz-Untersitzer, verpackt zeme in ere Papierbox, en schtilvolli und praktischi Lösig für Gschänk, Events und Wärbkampagne. D Untersitzer sind us weichem, langlebigem Filz gmacht, eme Material wo sich ahgnehm ahfühlt und en usgezeichneti Oberflächi für Siebdruck vo Logos, Kunstwerk oder Wärbnachrichtte bietet mit scharfe, langlebige Ergebniss. D rundi Form bietet es ordentlechs und ahsprechendes Usgseh uf jedem Tisch, währed s Filzmaterial rutschfeschti Eigeschafte bietet und Oberflächi vor Chratzer und Kondenswasser schützt. Ästhetischi Ahtraktivität mit alltäglicher Funktionalität kombinierend, isch s POLO Set ideal für Gastgäwerb, Heimbedarf, Events und Wärbkampagne wo starchi Markesichtbarkeit wichtig isch. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Filz • Inhalt vom Set: 4 Untersitzer • Gschänkbox |
| Farbe | Dunkelgrau |
| Dimension | 10 x 10 x 1.8 cm |
| Verpackung | 72/1 |
| Netto Gewicht | 0.03 kg |
| Material | Filzmaterial |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox |
| Siebdruck | |
| Barcode | 8605040035931 |
Informationen drucken
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck |
Logistikinformationen
| Stück pro Karton | 72 |
| Kartonabmessungen Dimenzije | 0.61 x 0.23 x 0.26 m |
| Bruttogewicht des Kartons | 2.64 kg |
| Carton volume | 0.036 m3 |
| Herkunftsland | China |
| HS-code | 630499000000 |