QUARTZ
38.062.10
| Stock |
406 |
QUARTZ, Smartwatch, Schwarz
D QUARTZ Smartwatch isch gmacht für Benutzer wo es moderns smartes Gerät mit grossem Display und ere bryte Palette vo Gsundheits- und Alltagsfunktione wänd. Si verfüegt über es 2.02" Full-Touch-TFT-Display mit hoher Uflösig, unterstützt Bluetooth-Aruefen und chunnt i re Gschänkverpackig mit Ladekabel und Metallring fürs eifache Branding. Dank de IP68 Wasserdichtigkeit und de Gsundheitsüberwachigsfunktione isch QUARTZ geignet für de täglich, gschäftlich und Wärbegebruch. Wichtigsti Eigeschafte: Smartwatch • 2.02" Full-Touch-TFT-Display (320 × 385) • App: FitcloudPro • Magnetischs Lade • Batteriekapazität: 280 mAh • Aruefsfunktion • Sportdate • Herzfrequenz-Monitoring • Blutdruck-Messig • Blutsauerstoff-Messig • Schlafüberwachig • Frauegsundheit • Musig • Wetter • Handy finde • Atemträning • Kalentar • Kamera • Rechner • Spüli • IP68 wasserdicht • Gschänkverpackig • Ladekabel • Metall-Brandingring
Basisinformation
| Code | 38.062.10 |
| Modell | QUARTZ |
| Beschreibung | D QUARTZ Smartwatch isch gmacht für Benutzer wo es moderns smartes Gerät mit grossem Display und ere bryte Palette vo Gsundheits- und Alltagsfunktione wänd. Si verfüegt über es 2.02" Full-Touch-TFT-Display mit hoher Uflösig, unterstützt Bluetooth-Aruefen und chunnt i re Gschänkverpackig mit Ladekabel und Metallring fürs eifache Branding. Dank de IP68 Wasserdichtigkeit und de Gsundheitsüberwachigsfunktione isch QUARTZ geignet für de täglich, gschäftlich und Wärbegebruch. Wichtigsti Eigeschafte: Smartwatch • 2.02" Full-Touch-TFT-Display (320 × 385) • App: FitcloudPro • Magnetischs Lade • Batteriekapazität: 280 mAh • Aruefsfunktion • Sportdate • Herzfrequenz-Monitoring • Blutdruck-Messig • Blutsauerstoff-Messig • Schlafüberwachig • Frauegsundheit • Musig • Wetter • Handy finde • Atemträning • Kalentar • Kamera • Rechner • Spüli • IP68 wasserdicht • Gschänkverpackig • Ladekabel • Metall-Brandingring |
| Marke | PIXO |
| Farbe | Schwarz |
| Dimension | 3.2 x 3.8 x 1 cm |
| Verpackung | 50/1 |
| Netto Gewicht | 0.18 kg |
| Zusätzliche Ausrüstung | Geschenkbox, Bluetooth |
| Lasergravur | |
| Barcode | 8605040053591 |
| Dokumentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
Informationen drucken
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur |
Logistikinformationen
| Stück pro Karton | 50 |
| Kartonabmessungen Dimenzije | 0.52 x 0.22 x 0.38 m |
| Bruttogewicht des Kartons | 9.94 kg |
| Carton volume | 0.043 m3 |
| Herkunftsland | China |
| HS-code | 910212000000 |