RINO VEST
57.081.10-S
| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Stock | 70 | 159 | 0 | 0 | 49 | 105 |
RINO VEST, Winterweste, Schwarz
RINO VEST isch e gsteppti Weschte mit liechtem Polschter und enem eifache, funktionelle Design. Si isch als praktischi Zuesatzschicht für Übergangswätter und alltäglichi Arbets- oder Promotionsgebruch gedacht. Us 100% Nylon mit ere glatten und agnähme Oberflächi bietet si grundlegendi Wärmi ohni zuesätzlichs Gwicht. Langlebigi SAB-Reissverschlüss gwährleischte langi Lebesduuer. D'Weschte het zwei Fronttäsche mit Reissverschluss und elastischi Paspelierig für en suubere Abschluss. D'Weschte chunnt mit eme praktische Verpackigsbeutel, wo s'eifach zeme'falde und mitnäh ermöglicht, wenn e zuesätzlichi Schicht währed em Tag oder uf em Terrain nötig isch. De Beutel bietet au e zuesätzlichi bedruckbari Flächi für Promotions- und Team-Branding. Au i de Fraueversion erhältlich. Wichtigschti Merkmale: Polschterweschte mit liechter Isolation • 100% Nylon • Gsteppti Konstruktion • SAB-Reissverschlüss • Zwei Fronttäsche mit Reissverschluss • Elastischi Paspelierig • Verpackigsbeutel (bedruckbar) • Ideal für Arbet und Outdoor-Gebruch
Ähnliche Produkte
Aktien
| Farbe | ID | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 57.081.10 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
70 0 0 | 159 0 0 | 0 0 0 | 0 0 0 | 49 0 0 | 105 0 0 | |
| 57.081.11 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
80 0 0 | 287 0 0 | 293 0 0 | 94 0 0 | 96 0 0 | 34 0 0 | |
| 57.081.20 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
61 0 0 | 107 0 0 | 0 0 0 | 0 0 0 | 0 0 0 | 0 0 0 |
Basisinformation
| Code | 57.081.10-S |
| Modell | RINO VEST |
| Beschreibung | RINO VEST isch e gsteppti Weschte mit liechtem Polschter und enem eifache, funktionelle Design. Si isch als praktischi Zuesatzschicht für Übergangswätter und alltäglichi Arbets- oder Promotionsgebruch gedacht. Us 100% Nylon mit ere glatten und agnähme Oberflächi bietet si grundlegendi Wärmi ohni zuesätzlichs Gwicht. Langlebigi SAB-Reissverschlüss gwährleischte langi Lebesduuer. D'Weschte het zwei Fronttäsche mit Reissverschluss und elastischi Paspelierig für en suubere Abschluss. D'Weschte chunnt mit eme praktische Verpackigsbeutel, wo s'eifach zeme'falde und mitnäh ermöglicht, wenn e zuesätzlichi Schicht währed em Tag oder uf em Terrain nötig isch. De Beutel bietet au e zuesätzlichi bedruckbari Flächi für Promotions- und Team-Branding. Au i de Fraueversion erhältlich. Wichtigschti Merkmale: Polschterweschte mit liechter Isolation • 100% Nylon • Gsteppti Konstruktion • SAB-Reissverschlüss • Zwei Fronttäsche mit Reissverschluss • Elastischi Paspelierig • Verpackigsbeutel (bedruckbar) • Ideal für Arbet und Outdoor-Gebruch |
| Marke | EXPLODE |
| Farbe | Schwarz |
| Verpackung | 20/1 |
| Netto Gewicht | 0.37 kg |
| Zusammensetzung | 100% Nylon |
| Kolekcija | RINO |
| Stickerei | |
| Geschlecht | Für Damen und Herren erhältlich, Herren |
| Barcode | 8605040030219 |
Informationen drucken
| Empfohlener Drucktyp | Stickerei |
Logistikinformationen
| Stück pro Karton | 20 |
| Kartonabmessungen Dimenzije | 0.595 x 0.405 x 0.34 m |
| Bruttogewicht des Kartons | 8.52 kg |
| Carton volume | 0.082 m3 |
| Herkunftsland | Bangladesch |
| HS-code | 620190000000 |