RINO VEST WOMEN
57.082.10-S
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
Stock | 113 | 94 | 77 | 71 | 74 |
RINO VEST WOMEN, Winterweste, Schwarz
RINO VEST WOMEN isch e Fraue-gsteppti Weschte mit liechtem Polschter und liecht strukturiärtem Schnitt, entwicklet als praktischi Zuesatzschicht für Übergangswätter. S'suubere und funktionelle Design macht si geignet für Arbet, Outdoor-Gebruch und Promotionsaktivitäte. Us 100% Nylon mit ere glatten und agnähme Oberflächi bietet si grundlegendi Wärmi ohni zuesätzlichs Gwicht. Langlebigi SAB-Reissverschlüss gwährleischte zueverlässigi Langzitnutzig. D'Weschte het zwei Fronttäsche und elastischi Paspelierig für en suubere Abschluss. D'Weschte chunnt mit eme praktische Verpackigsbeutel, wo s'eifach zeme'falde und mitnäh ermöglicht, wenn e zuesätzlichi Schicht währed em Tag oder uf em Terrain nötig isch. De Beutel bietet au e zuesätzlichi bedruckbari Flächi für Promotions- und Team-Branding. Au i de Manneversion erhältlich. Wichtigschti Merkmale: Fraue-Polschterweschte • Liecht strukturiärti Passform • 100% Nylon • Gsteppti Konstruktion • SAB-Reissverschlüss • Zwei Fronttäsche • Elastischi Paspelierig • Verpackigsbeutel (bedruckbar) • Ideal für Arbet und Outdoor-Gebruch
Ähnliche Produkte
Aktien
| Farbe | ID | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 57.082.10 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
113 0 0 | 94 0 0 | 77 0 0 | 71 0 0 | 74 0 0 | |
| 57.082.11 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
77 0 0 | 159 0 0 | 150 0 0 | 80 0 0 | 89 0 0 | |
| 57.082.20 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
23 0 0 | 5 0 0 | 0 0 0 | 9 0 0 | 24 0 0 |
Basisinformation
| Code | 57.082.10-S |
| Modell | RINO VEST WOMEN |
| Beschreibung | RINO VEST WOMEN isch e Fraue-gsteppti Weschte mit liechtem Polschter und liecht strukturiärtem Schnitt, entwicklet als praktischi Zuesatzschicht für Übergangswätter. S'suubere und funktionelle Design macht si geignet für Arbet, Outdoor-Gebruch und Promotionsaktivitäte. Us 100% Nylon mit ere glatten und agnähme Oberflächi bietet si grundlegendi Wärmi ohni zuesätzlichs Gwicht. Langlebigi SAB-Reissverschlüss gwährleischte zueverlässigi Langzitnutzig. D'Weschte het zwei Fronttäsche und elastischi Paspelierig für en suubere Abschluss. D'Weschte chunnt mit eme praktische Verpackigsbeutel, wo s'eifach zeme'falde und mitnäh ermöglicht, wenn e zuesätzlichi Schicht währed em Tag oder uf em Terrain nötig isch. De Beutel bietet au e zuesätzlichi bedruckbari Flächi für Promotions- und Team-Branding. Au i de Manneversion erhältlich. Wichtigschti Merkmale: Fraue-Polschterweschte • Liecht strukturiärti Passform • 100% Nylon • Gsteppti Konstruktion • SAB-Reissverschlüss • Zwei Fronttäsche • Elastischi Paspelierig • Verpackigsbeutel (bedruckbar) • Ideal für Arbet und Outdoor-Gebruch |
| Marke | EXPLODE |
| Farbe | Schwarz |
| Verpackung | 20/1 |
| Netto Gewicht | 0.31 kg |
| Zusammensetzung | 100% Nylon |
| Kolekcija | RINO |
| Stickerei | |
| Geschlecht | Für Damen und Herren erhältlich, Damen |
| Barcode | 8605040076675 |
Informationen drucken
| Empfohlener Drucktyp | Stickerei |
Logistikinformationen
| Stück pro Karton | 20 |
| Kartonabmessungen Dimenzije | 0.59 x 0.42 x 0.34 m |
| Bruttogewicht des Kartons | 7.34 kg |
| Carton volume | 0.084 m3 |
| Herkunftsland | Bangladesch |
| HS-code | 620190000000 |