ROVER
58.065.10-48
| 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Stock | 777 | 1.433 | 2.196 | 1.578 | 1.471 | 948 | 531 |
| Ankunft | 200 18.12.26. | 500 18.12.26. | 800 18.12.26. | 600 18.12.26. | 800 18.12.26. | 100 18.12.26. | 100 18.12.26. |
ROVER, Elastische Arbeitshosen, Schwarz
ROVER Arbeitshose sind für Service- und technischi Arbete konzipiert, wo Komfort, Bewegigsfreiheit und zueverlässigi Langläbigkeit für de alltägliche Iisatz bruucht wärde. Us Köpertuch mit mittlerem Gwicht gfertiget, biete si e uusgwogeni Kombination vo Stärchi und Tragekomfort. De Hauptstoff isch e Polyester-Baumwulle-Mischig, während elastischi Panele us Polyamid mit Elastan strategisch i de Bewegigsszone platziert sind. Stretch-Panele im hinteri Beriich und um d Chnüü erliichtere s Bewege und verbesserred de Komfort bim längere Trage. De Hosebund mit integriertem elastischem Iisatz bietet en bessere Sitz und Stabilität. Es funktionells Taschelayout und YKK Reissverschlüss gwährleischte Praktikabilität und Zueverlässigkeit bim tägliche Arbet. Hauptmerkmol: Service-Arbeitshose • 65% Polyester / 35% Baumwulle (Hauptstoff) • 91% Polyamid / 9% Elastan (Stretch-Panele) • 210 g/m² • Stretch-Panele im Rügge und a de Chnüü • Elastische Hosebund-Iisatz • Mehreri funktionelli Täsche • YKK Reissverschlüss • Dreifachi Stepnäht • Geignet für Service, Logistik und Lagerarbet • Frauevariante verfüegbar
Ähnliche Produkte
Aktien
| Farbe | ID | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58.065.10 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
777 0 0 Ankunft | 1.433 0 0 Ankunft | 2.196 0 0 Ankunft | 1.578 0 0 Ankunft | 1.471 0 0 Ankunft | 948 0 0 Ankunft | 531 0 0 Ankunft | |
| 58.065.11 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
31 0 0 | 155 0 0 | 27 0 0 | 32 0 0 | 143 0 0 | 23 0 0 | 32 0 0 | |
| 58.065.20 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
223 0 0 Ankunft | 393 0 0 Ankunft | 732 0 0 Ankunft | 551 0 0 Ankunft | 445 0 0 Ankunft | 238 0 0 Ankunft | 45 0 0 Ankunft | |
| 58.065.55 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
38 0 0 | 23 0 0 | 410 0 0 | 412 0 0 | 28 0 0 | 31 0 0 | 37 0 0 |
Basisinformation
| Code | 58.065.10-48 |
| Modell | ROVER |
| Beschreibung | ROVER Arbeitshose sind für Service- und technischi Arbete konzipiert, wo Komfort, Bewegigsfreiheit und zueverlässigi Langläbigkeit für de alltägliche Iisatz bruucht wärde. Us Köpertuch mit mittlerem Gwicht gfertiget, biete si e uusgwogeni Kombination vo Stärchi und Tragekomfort. De Hauptstoff isch e Polyester-Baumwulle-Mischig, während elastischi Panele us Polyamid mit Elastan strategisch i de Bewegigsszone platziert sind. Stretch-Panele im hinteri Beriich und um d Chnüü erliichtere s Bewege und verbesserred de Komfort bim längere Trage. De Hosebund mit integriertem elastischem Iisatz bietet en bessere Sitz und Stabilität. Es funktionells Taschelayout und YKK Reissverschlüss gwährleischte Praktikabilität und Zueverlässigkeit bim tägliche Arbet. Hauptmerkmol: Service-Arbeitshose • 65% Polyester / 35% Baumwulle (Hauptstoff) • 91% Polyamid / 9% Elastan (Stretch-Panele) • 210 g/m² • Stretch-Panele im Rügge und a de Chnüü • Elastische Hosebund-Iisatz • Mehreri funktionelli Täsche • YKK Reissverschlüss • Dreifachi Stepnäht • Geignet für Service, Logistik und Lagerarbet • Frauevariante verfüegbar |
| Marke | TEKTON PRO |
| Farbe | Schwarz |
| Verpackung | 20/1 |
| Netto Gewicht | 0.48 kg |
| Material | Polyester, Baumwolle |
| Zusätzliche Ausrüstung | YKK Reissverschluss |
| GSM | 210 g/m2 |
| Stickerei, Siebdruck, Transferdruck | |
| Geschlecht | Für Damen und Herren erhältlich, Herren |
| Barcode | 8605040060988 |
Informationen drucken
| Empfohlener Drucktyp | Siebdruck, Stickerei, Transferdruck |
Logistikinformationen
| Stück pro Karton | 20 |
| Kartonabmessungen Dimenzije | 0.6 x 0.39 x 0.25 m |
| Bruttogewicht des Kartons | 11.04 kg |
| Carton volume | 0.059 m3 |
| Herkunftsland | Bangladesch |
| HS-code | 620343110000 |