SCARPETTA
41.077.70
| Stock |
3.940 |
SCARPETTA, Schneide- und Servierbrett, Braun
S SCARPETTA Schneide- und Servierbrätt bildet zeme mit em verwandte HAM Modell en höcherwertigi Kollektion vo Brätter zum Schneide und Serviere vo verschidnige Delikatesse. Die Kollektion isch für Marke und Kampagne konzipiert, wo uf Zueverlässigkeit, Qualität und langfrischtige Gebruchswert setze. S Brätt isch us Akazieeholz gmacht, bekannt für sini Stärchi und Langlebigkeit, was es ideal für de täglechi Gebruch macht. Es het en grossi, flachi Oberflächi wo sich für Lasergravur eignet, für es klars und langlebigs Branding. S SCARPETTA Brätt isch es usgezeichnets Wärbgschänk für Kampagne rund um Fleisch, Chäs, Chaltplatte und anderi Delikatesse. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Akazieeholz • Zweck: Delikatesse schneide und serviere
Ähnliche Produkte
Basisinformation
| Code | 41.077.70 |
| Modell | SCARPETTA |
| Beschreibung | S SCARPETTA Schneide- und Servierbrätt bildet zeme mit em verwandte HAM Modell en höcherwertigi Kollektion vo Brätter zum Schneide und Serviere vo verschidnige Delikatesse. Die Kollektion isch für Marke und Kampagne konzipiert, wo uf Zueverlässigkeit, Qualität und langfrischtige Gebruchswert setze. S Brätt isch us Akazieeholz gmacht, bekannt für sini Stärchi und Langlebigkeit, was es ideal für de täglechi Gebruch macht. Es het en grossi, flachi Oberflächi wo sich für Lasergravur eignet, für es klars und langlebigs Branding. S SCARPETTA Brätt isch es usgezeichnets Wärbgschänk für Kampagne rund um Fleisch, Chäs, Chaltplatte und anderi Delikatesse. Wichtigsti Eigeschafte: Material: Akazieeholz • Zweck: Delikatesse schneide und serviere |
| Marke | CASTELLI |
| Farbe | Braun |
| Dimension | Ø 25 x 1.8cm |
| Verpackung | 20/1 |
| Netto Gewicht | 0.52 kg |
| Material | Holz |
| Lasergravur | |
| Barcode | 8605040018149 |
| Dokumentation | Test report |
Informationen drucken
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur |
Logistikinformationen
| Stück pro Karton | 20 |
| Kartonabmessungen Dimenzije | 0.26 x 0.275 x 0.415 m |
| Bruttogewicht des Kartons | 10.92 kg |
| Carton volume | 0.030 m3 |
| Herkunftsland | China |
| HS-code | 441920900000 |