SG ANTICUT NT
58.103.15-XS
| XS | S | M | L | |
|---|---|---|---|---|
Stock | 229 | 571 | 1.585 | 1.778 |
SG ANTICUT NT, Schutzhandschuhe, Asche
SG ANTICUT NT sind Schutz-Arbeitshändsche, konzipiert für de Iisatz i Umgebige mit erhöhtem Schnittrisiko, wo präzisi Handhabig und zueverlässige mechanischi Schutz essenziell sind. Si sind für de professionelle Iisatz bi aaspruchsvolle industrielle Bedingige konstruiert. D Händsche sind us 100% gstricktem Nylon mit emne Polyurethan (PU)-Überzug uf de Handflächi und de Finger gfertiget. De PU-Überzug bietet gueti Abriibfestigkeit und sicheri Griffkontrolle bim Handtiere vo Gegeständ, während d gstrickti Basis e präzisi Aapassig a d Hand und hohe Komfort bim Arbet gwährleischtet. De hohi Schnittschutzlevel macht das Modell geignet fürs Arbet mit scharfe Chante und Materialie wo es Risiko vo mechanische Verletzig darstelle. Bestimmt für Industrie, Metallbearbeitig, Montage- und Produktionsaalage, Logistik und Lager, sowie Arbet mit Bläch, Glas und ähnliche Materialie. Hauptmerkmol: Schutz-Arbeitshändsche • 100% Nylon • PU-Überzug uf Handflächi und Finger • Gueti Abriibfestigkeit • Präzisi Aapassig und Griffkontrolle • Hohe Schnittschutz (Stufe 5) • Geignet fürs Arbet mit scharfe Materialie • EN ISO 21420 • EN 388
Aktien
| Farbe | ID | XS | S | M | L | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 58.103.15 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
229 0 0 | 571 0 0 | 1.585 0 0 | 1.778 0 0 |
Basisinformation
| Code | 58.103.15-XS |
| Modell | SG ANTICUT NT |
| Beschreibung | SG ANTICUT NT sind Schutz-Arbeitshändsche, konzipiert für de Iisatz i Umgebige mit erhöhtem Schnittrisiko, wo präzisi Handhabig und zueverlässige mechanischi Schutz essenziell sind. Si sind für de professionelle Iisatz bi aaspruchsvolle industrielle Bedingige konstruiert. D Händsche sind us 100% gstricktem Nylon mit emne Polyurethan (PU)-Überzug uf de Handflächi und de Finger gfertiget. De PU-Überzug bietet gueti Abriibfestigkeit und sicheri Griffkontrolle bim Handtiere vo Gegeständ, während d gstrickti Basis e präzisi Aapassig a d Hand und hohe Komfort bim Arbet gwährleischtet. De hohi Schnittschutzlevel macht das Modell geignet fürs Arbet mit scharfe Chante und Materialie wo es Risiko vo mechanische Verletzig darstelle. Bestimmt für Industrie, Metallbearbeitig, Montage- und Produktionsaalage, Logistik und Lager, sowie Arbet mit Bläch, Glas und ähnliche Materialie. Hauptmerkmol: Schutz-Arbeitshändsche • 100% Nylon • PU-Überzug uf Handflächi und Finger • Gueti Abriibfestigkeit • Präzisi Aapassig und Griffkontrolle • Hohe Schnittschutz (Stufe 5) • Geignet fürs Arbet mit scharfe Materialie • EN ISO 21420 • EN 388 |
| Marke | TEKTON PRO |
| Farbe | Asche |
| Verpackung | 120/10/1 |
| Netto Gewicht | 0.08 kg |
| Material | Nylon |
| Standard | EN 388 |
| Barcode | 8605040038406 |
Informationen drucken
| Empfohlener Drucktyp |
Logistikinformationen
| Stück pro Karton | 120 |
| Kartonabmessungen Dimenzije | 0.4 x 0.31 x 0.46 m |
| Bruttogewicht des Kartons | 10.22 kg |
| Carton volume | 0.057 m3 |
| Herkunftsland | China |
| HS-code | 611610800000 |