TARGET MEN
50.073.10-S
| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Zaliha | 832 | 2.455 | 11.834 | 12.347 | 6.352 | 2.595 |
TARGET MEN, pamučna majica, 160 g/m2, crna
Majica TARGET MEN je unisex model kratkih rukava izrađen od 100% češljanog pamuka, namenjen svakodnevnom nošenju, kao i zahtevnijim uslovima upotrebe. Sa gramaturom od 160 g/m², predstavlja model višeg kvaliteta sa naglaskom na izdržljivost i postojanost. Deo je TARGET kolekcije, razvijene za intenzivno nošenje i često pranje. Model je dostupan i u ženskoj verziji. Majica ima duple štepove na izrezu, rukavima i donjem delu, što doprinosi dugotrajnosti i stabilnosti. Dodatni štep duž ramena i okovratnik ojačan trakom omogućavaju bolje zadržavanje forme i otpornost na habanje. Zahvaljujući dodatnoj završnoj obradi, kvalitetnoj izradi i otpornosti boja na ispiranje i znojenje, model je pogodan za radnu, promotivnu i korporativnu upotrebu. Ključne karakteristike: Majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 160 g/m² • Viši kvalitet • Unisex kroj • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Deo TARGET kolekcije • Pogodna za intenzivno nošenje i često pranje • Oeko-Tex sertifikat • Dostupna u ženskoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.073.10 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
832 0 0 | 2.455 0 0 | 11.834 0 0 | 12.347 0 0 | 6.352 0 0 | 2.595 0 0 | |
| 50.073.15 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.189 0 0 | 1.848 0 0 | 2.716 0 0 | 2.248 0 0 | 792 0 0 | 134 0 0 | |
| 50.073.20 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
2.846 0 0 | 4.827 0 0 | 8.732 0 0 | 8.312 0 0 | 3.806 0 0 | 1.148 0 0 | |
| 50.073.23 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.756 0 0 | 3.897 0 0 | 7.217 0 0 | 6.468 0 0 | 3.170 0 0 | 1.375 0 0 | |
| 50.073.30 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
2.940 0 0 | 5.775 0 0 | 10.578 0 0 | 10.567 0 0 | 5.122 0 0 | 1.920 0 0 | |
| 50.073.90 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
11.848 0 0 | 25.095 0 0 | 44.460 0 0 | 43.990 0 0 | 22.109 0 0 | 6.973 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 50.073.10-S |
| Model | TARGET MEN |
| Opis | Majica TARGET MEN je unisex model kratkih rukava izrađen od 100% češljanog pamuka, namenjen svakodnevnom nošenju, kao i zahtevnijim uslovima upotrebe. Sa gramaturom od 160 g/m², predstavlja model višeg kvaliteta sa naglaskom na izdržljivost i postojanost. Deo je TARGET kolekcije, razvijene za intenzivno nošenje i često pranje. Model je dostupan i u ženskoj verziji. Majica ima duple štepove na izrezu, rukavima i donjem delu, što doprinosi dugotrajnosti i stabilnosti. Dodatni štep duž ramena i okovratnik ojačan trakom omogućavaju bolje zadržavanje forme i otpornost na habanje. Zahvaljujući dodatnoj završnoj obradi, kvalitetnoj izradi i otpornosti boja na ispiranje i znojenje, model je pogodan za radnu, promotivnu i korporativnu upotrebu. Ključne karakteristike: Majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 160 g/m² • Viši kvalitet • Unisex kroj • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Deo TARGET kolekcije • Pogodna za intenzivno nošenje i često pranje • Oeko-Tex sertifikat • Dostupna u ženskoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/10/1 |
| Neto težina | 0.14 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Kolekcija | TARGET |
| Gramatura | 160 g/m2 |
| Pol | Twin model, Unisex |
| Kroj | Klasičan |
| Barkod | 8605040040973 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.6 x 0.4 x 0.2 m |
| Ukupna težina pakovanja | 8.36 kg |
| Carton volume | 0.048 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610910000000 |