TARGET V MEN
50.083.10-S
| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Zaliha | 1.455 | 3.932 | 7.316 | 7.369 | 3.935 | 1.183 |
TARGET V MEN, pamučna majica, v izrez, 160 g/m2, crna
Majica TARGET V MEN je unisex model sa klasičnim V-izrezom, izrađen od 100% češljanog pamuka. Sa gramaturom od 160 g/m², namenjena je intenzivnijem nošenju, uz zadržavanje udobnosti i urednog izgleda. Deo je TARGET kolekcije, fokusirane na povećanu otpornost i dugotrajnost proizvoda. Model je dostupan i u ženskoj verziji. Majica ima duple štepove na okovratniku, rukavima i donjem delu, koji doprinose čvrstini konstrukcije. Traka duž ramena omogućava bolje zadržavanje forme i otpornost na često pranje. Zahvaljujući dodatnoj završnoj obradi, kvalitetnoj izradi i otpornosti boja na ispiranje i znojenje, model je pogodan za radnu, promotivnu i korporativnu upotrebu. Ključne karakteristike: Majica kratkih rukava • Klasičan V-izrez • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 160 g/m² • Šivena sa strane • Povećana izdržljivost • Traka duž ramena • Unisex kroj • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Deo TARGET kolekcije • Pogodna za intenzivno nošenje i često pranje • Oeko-Tex sertifikat • Dostupna u ženskoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.083.10 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.455 0 0 | 3.932 0 0 | 7.316 0 0 | 7.369 0 0 | 3.935 0 0 | 1.183 0 0 | |
| 50.083.11 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
579 0 0 | 1.778 0 0 | 3.552 0 0 | 3.551 0 0 | 1.760 1 0 | 584 0 0 | |
| 50.083.20 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
689 0 0 | 2.246 0 0 | 4.737 0 0 | 4.725 0 0 | 2.350 0 0 | 722 0 0 | |
| 50.083.22 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
597 0 0 | 1.773 0 0 | 3.538 0 0 | 3.563 0 0 | 1.775 0 0 | 590 0 0 | |
| 50.083.30 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
797 0 0 | 2.354 0 0 | 4.744 0 0 | 4.785 0 0 | 89 0 0 | 96 0 0 | |
| 50.083.90 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
941 0 0 | 3.868 0 0 | 9.288 0 0 | 6.414 0 0 | 1.208 0 0 | 1.554 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 50.083.10-S |
| Model | TARGET V MEN |
| Opis | Majica TARGET V MEN je unisex model sa klasičnim V-izrezom, izrađen od 100% češljanog pamuka. Sa gramaturom od 160 g/m², namenjena je intenzivnijem nošenju, uz zadržavanje udobnosti i urednog izgleda. Deo je TARGET kolekcije, fokusirane na povećanu otpornost i dugotrajnost proizvoda. Model je dostupan i u ženskoj verziji. Majica ima duple štepove na okovratniku, rukavima i donjem delu, koji doprinose čvrstini konstrukcije. Traka duž ramena omogućava bolje zadržavanje forme i otpornost na često pranje. Zahvaljujući dodatnoj završnoj obradi, kvalitetnoj izradi i otpornosti boja na ispiranje i znojenje, model je pogodan za radnu, promotivnu i korporativnu upotrebu. Ključne karakteristike: Majica kratkih rukava • Klasičan V-izrez • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 160 g/m² • Šivena sa strane • Povećana izdržljivost • Traka duž ramena • Unisex kroj • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Deo TARGET kolekcije • Pogodna za intenzivno nošenje i često pranje • Oeko-Tex sertifikat • Dostupna u ženskoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/10/1 |
| Neto težina | 0.14 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Kolekcija | TARGET |
| Gramatura | 160 g/m2 |
| Pol | Twin model, Unisex |
| Kroj | Klasičan |
| Barkod | 8605073861569 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.595 x 0.4 x 0.205 m |
| Ukupna težina pakovanja | 8.10 kg |
| Carton volume | 0.049 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610910000000 |