TERRA LADY
50.071.10-S
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
Zaliha | 342 | 2.291 | 2.632 | 1.491 | 385 |
| Dolazak | 500 21.05.26. | 800 21.05.26. | 800 21.05.26. | 500 21.05.26. | 200 21.05.26. |
TERRA LADY, majica od organskog češljanog pamuka, 150g/m2, crna
Majica TERRA LADY je ženski model izrađen od 100% organskog češljanog pamuka, sa strukiranim krojem koji prati liniju tela. Sa gramaturom od 150 g/m², namenjena je svakodnevnom nošenju, promotivnoj i korporativnoj upotrebi, uz naglasak na udobnost i održive materijale. Model je deo TERRA kolekcije, inspirisane prirodom, prirodnim bojama i ekološkim konceptom, a dostupna je u muškoj i dečjoj verziji. Majica je šivena sa strane radi boljeg oblikovanja siluete. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu povećavaju izdržljivost, dok dodatni štep duž ramena i okovratnik ojačan trakom doprinose stabilnosti forme tokom nošenja i pranja. Široka paleta modernih i pastelnih boja omogućava lako kombinovanje i prilagođavanje različitim stilovima. Ključne karakteristike: Ženska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% organski češljani pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Strukirani fit • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Široka paleta boja • Deo TERRA kolekcije • Oeko-Tex • GOTS • Dostupna u muškoj i dečjoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.071.10 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
342 0 0 Dolazak | 2.291 0 0 Dolazak | 2.632 0 0 Dolazak | 1.491 0 0 Dolazak | 385 0 0 Dolazak | |
| 50.071.15 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
390 0 0 Dolazak | 723 0 0 Dolazak | 668 0 0 Dolazak | 323 0 0 Dolazak | 118 0 0 Dolazak | |
| 50.071.20 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
518 0 0 Dolazak | 1.375 0 0 Dolazak | 1.151 0 0 Dolazak | 607 0 0 Dolazak | 203 0 0 Dolazak | |
| 50.071.22 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 141 0 0 Dolazak | 24 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 50.071.25 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 50.071.30 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
775 0 0 Dolazak | 2.096 0 0 Dolazak | 1.628 0 0 Dolazak | 694 0 0 Dolazak | 335 0 0 Dolazak | |
| 50.071.36 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 50.071.43 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 50.071.44 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
45 0 0 Dolazak | 255 0 0 Dolazak | 209 0 0 Dolazak | 41 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 50.071.50 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
147 0 0 Dolazak | 323 0 0 Dolazak | 184 0 0 Dolazak | 69 0 0 Dolazak | 42 0 0 Dolazak | |
| 50.071.55 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
90 0 0 Dolazak | 364 0 0 Dolazak | 397 0 0 Dolazak | 189 0 0 Dolazak | 48 0 0 Dolazak | |
| 50.071.59 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 50.071.71 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 50.071.72 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
65 0 0 Dolazak | 325 0 0 Dolazak | 365 0 0 Dolazak | 177 0 0 Dolazak | 70 0 0 Dolazak | |
| 50.071.74 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
207 0 0 Dolazak | 528 0 0 Dolazak | 430 0 0 Dolazak | 191 0 0 Dolazak | 40 0 0 Dolazak | |
| 50.071.90 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.786 0 0 Dolazak | 4.413 0 0 Dolazak | 3.506 0 0 Dolazak | 2.096 0 0 Dolazak | 658 0 0 Dolazak |
Osnovne informacije
| Šifra | 50.071.10-S |
| Model | TERRA LADY |
| Opis | Majica TERRA LADY je ženski model izrađen od 100% organskog češljanog pamuka, sa strukiranim krojem koji prati liniju tela. Sa gramaturom od 150 g/m², namenjena je svakodnevnom nošenju, promotivnoj i korporativnoj upotrebi, uz naglasak na udobnost i održive materijale. Model je deo TERRA kolekcije, inspirisane prirodom, prirodnim bojama i ekološkim konceptom, a dostupna je u muškoj i dečjoj verziji. Majica je šivena sa strane radi boljeg oblikovanja siluete. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu povećavaju izdržljivost, dok dodatni štep duž ramena i okovratnik ojačan trakom doprinose stabilnosti forme tokom nošenja i pranja. Široka paleta modernih i pastelnih boja omogućava lako kombinovanje i prilagođavanje različitim stilovima. Ključne karakteristike: Ženska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% organski češljani pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Strukirani fit • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Široka paleta boja • Deo TERRA kolekcije • Oeko-Tex • GOTS • Dostupna u muškoj i dečjoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Kolekcija | TERRA |
| Gramatura | 150 g/m2 |
| Pol | Twin model, Ženski |
| Tema | Organski pamuk |
| Barkod | 8605040045404 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 100 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.6 x 0.4 x 0.24 m |
| Ukupna težina pakovanja | 10.26 kg |
| Carton volume | 0.058 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610910000000 |