TERRA MEN
50.070.10-S
| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Zaliha | 2.093 | 8.482 | 16.499 | 17.818 | 9.494 | 3.059 |
| Dolazak | 2000 22.05.26. | 3000 22.05.26. | 2700 22.05.26. | 2900 22.05.26. | 2000 22.05.26. | 1000 22.05.26. |
TERRA MEN, majica od organskog češljanog pamuka, 150g/m2, crna
Majica TERRA MEN je model klasičnog kroja, izrađen od 100% organskog češljanog pamuka. Sa gramaturom od 150 g/m², namenjena je svakodnevnom nošenju, promotivnoj i korporativnoj upotrebi, uz naglasak na udobnost i održive materijale. Model je deo TERRA kolekcije, inspirisane prirodom i prirodnim bojama. Model je dostupan i u ženskoj verziji. Majica ima tubularnu konstrukciju bez bočnih šavova, što doprinosi udobnosti i urednom izgledu. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu povećavaju izdržljivost, dok dodatni štep duž ramena i okovratnik ojačan trakom pomažu u očuvanju forme tokom nošenja i pranja. Široka paleta modernih i pastelnih boja omogućava lako kombinovanje i prilagođavanje različitim stilovima. Ključne karakteristike: Majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% organski češljani pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Klasičan kroj • Tubularna konstrukcija (bez bočnih šavova) • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Široka paleta boja • Deo TERRA kolekcije • Oeko-Tex • GOTS sertifikat • Dostupna u ženskoj i dečjoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.070.10 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
2.093 0 0 Dolazak | 8.482 0 0 Dolazak | 16.499 0 0 Dolazak | 17.818 0 0 Dolazak | 9.494 0 0 Dolazak | 3.059 0 0 Dolazak | |
| 50.070.15 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
3.261 0 0 | 5.807 0 0 | 7.060 0 0 | 6.944 0 0 | 4.224 0 0 | 1.107 0 0 | |
| 50.070.20 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
2.078 0 0 Dolazak | 5.125 0 0 Dolazak | 8.258 0 0 Dolazak | 6.913 0 0 Dolazak | 3.719 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 50.070.22 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 571 0 0 Dolazak | 549 0 0 Dolazak | 181 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 50.070.25 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 50.070.30 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
2.089 0 0 Dolazak | 5.669 0 0 Dolazak | 9.826 0 0 Dolazak | 9.983 0 0 Dolazak | 5.174 0 0 Dolazak | 1.790 0 0 Dolazak | |
| 50.070.36 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 50.070.43 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 50.070.44 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
341 0 0 Dolazak | 812 0 0 Dolazak | 1.449 0 0 Dolazak | 1.635 0 0 Dolazak | 698 0 0 Dolazak | 277 0 0 Dolazak | |
| 50.070.50 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
204 0 0 Dolazak | 552 0 0 Dolazak | 1.255 0 0 Dolazak | 874 0 0 Dolazak | 486 0 0 Dolazak | 33 0 0 Dolazak | |
| 50.070.55 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
353 0 0 Dolazak | 561 0 0 Dolazak | 1.122 0 0 Dolazak | 601 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 50.070.59 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
7 0 0 Dolazak | 422 0 0 Dolazak | 1.086 0 0 Dolazak | 1.254 0 0 Dolazak | 694 0 0 Dolazak | 236 0 0 Dolazak | |
| 50.070.71 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
189 0 0 Dolazak | 526 0 0 Dolazak | 1.311 0 0 Dolazak | 1.271 0 0 Dolazak | 379 0 0 Dolazak | 46 0 0 Dolazak | |
| 50.070.72 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
476 0 0 Dolazak | 1.151 0 0 Dolazak | 2.051 0 0 Dolazak | 2.187 0 0 Dolazak | 1.102 0 0 Dolazak | 360 0 0 Dolazak | |
| 50.070.74 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
390 0 0 Dolazak | 1.231 0 0 Dolazak | 2.148 0 0 Dolazak | 2.123 0 0 Dolazak | 997 0 0 Dolazak | 372 0 0 Dolazak | |
| 50.070.90 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
6.898 0 0 Dolazak | 19.038 0 0 Dolazak | 30.970 0 0 Dolazak | 32.615 0 0 Dolazak | 17.560 0 0 Dolazak | 5.037 0 0 Dolazak |
Osnovne informacije
| Šifra | 50.070.10-S |
| Model | TERRA MEN |
| Opis | Majica TERRA MEN je model klasičnog kroja, izrađen od 100% organskog češljanog pamuka. Sa gramaturom od 150 g/m², namenjena je svakodnevnom nošenju, promotivnoj i korporativnoj upotrebi, uz naglasak na udobnost i održive materijale. Model je deo TERRA kolekcije, inspirisane prirodom i prirodnim bojama. Model je dostupan i u ženskoj verziji. Majica ima tubularnu konstrukciju bez bočnih šavova, što doprinosi udobnosti i urednom izgledu. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu povećavaju izdržljivost, dok dodatni štep duž ramena i okovratnik ojačan trakom pomažu u očuvanju forme tokom nošenja i pranja. Široka paleta modernih i pastelnih boja omogućava lako kombinovanje i prilagođavanje različitim stilovima. Ključne karakteristike: Majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% organski češljani pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Klasičan kroj • Tubularna konstrukcija (bez bočnih šavova) • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Široka paleta boja • Deo TERRA kolekcije • Oeko-Tex • GOTS sertifikat • Dostupna u ženskoj i dečjoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.12 kg |
| Sastav | organski češljani pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Kolekcija | TERRA |
| Gramatura | 150 g/m2 |
| Pol | Twin model, Unisex |
| Tema | Organski pamuk |
| Kroj | Klasičan |
| Barkod | 8605040088722 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 100 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.595 x 0.4 x 0.305 m |
| Ukupna težina pakovanja | 13.66 kg |
| Carton volume | 0.073 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610910000000 |