SPORTY
58.003.10-S
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
Zaliha | 705 | 1.757 | 1.751 | 1.891 | 667 |
| Dolazak | 330 20.05.26. | 330 20.05.26. |
SPORTY, muški sportski šorts, 140 g/m2, crni
Unisex šorts SPORTY namenjen je sportskim aktivnostima, treningu i aktivnom načinu života. Sa gramaturom od 140 g/m² i izrađen od 100% poliestera, lagan je, prozračan i prilagođen intenzivnoj upotrebi. Tkanina ima funkciju upijanja vlage i brzog sušenja, što omogućava da koža ostane suva tokom fizičke aktivnosti. Materijal obezbeđuje dobru ventilaciju i slobodu pokreta, dok klasičan kroj omogućava univerzalnu primenu. Model ima elastičan pojas sa lastišem za sigurno i udobno pristajanje. Jednostavan dizajn čini ovaj šorts pogodnim za personalizaciju i brendiranje. Ključne karakteristike: Unisex šorts • Sirovinski sastav: 100% poliester • Gramatura: 140 g/m² • Lagan i prozračan materijal • Brzo sušenje • Funkcija upijanja vlage • Klasičan kroj • Elastičan pojas sa lastišem • Pogodan za sport i trening • Pogodan za brendiranje
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58.003.10 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
705 0 0 Dolazak | 1.757 0 0 Dolazak | 1.751 0 0 | 1.891 0 0 | 667 0 0 | |
| 58.003.20 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
693 0 0 Dolazak | 342 0 0 Dolazak | 326 0 0 Dolazak | 665 0 0 Dolazak | 264 0 0 Dolazak | |
| 58.003.23 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
726 0 0 | 815 0 0 Dolazak | 699 0 0 Dolazak | 811 0 0 Dolazak | 429 0 0 | |
| 58.003.30 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
712 0 0 | 697 0 0 | 778 0 0 Dolazak | 760 0 0 Dolazak | 291 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 58.003.10-S |
| Model | SPORTY |
| Opis | Unisex šorts SPORTY namenjen je sportskim aktivnostima, treningu i aktivnom načinu života. Sa gramaturom od 140 g/m² i izrađen od 100% poliestera, lagan je, prozračan i prilagođen intenzivnoj upotrebi. Tkanina ima funkciju upijanja vlage i brzog sušenja, što omogućava da koža ostane suva tokom fizičke aktivnosti. Materijal obezbeđuje dobru ventilaciju i slobodu pokreta, dok klasičan kroj omogućava univerzalnu primenu. Model ima elastičan pojas sa lastišem za sigurno i udobno pristajanje. Jednostavan dizajn čini ovaj šorts pogodnim za personalizaciju i brendiranje. Ključne karakteristike: Unisex šorts • Sirovinski sastav: 100% poliester • Gramatura: 140 g/m² • Lagan i prozračan materijal • Brzo sušenje • Funkcija upijanja vlage • Klasičan kroj • Elastičan pojas sa lastišem • Pogodan za sport i trening • Pogodan za brendiranje |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Pol | Unisex |
| Kroj | Klasičan |
| Barkod | 8605025668932 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.47 x 0.32 x 0.25 m |
| Ukupna težina pakovanja | 6.38 kg |
| Carton volume | 0.038 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 610343000000 |