WINNER
52.006.10-XS
| XS | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Zaliha | 816 | 1.092 | 1.882 | 2.346 | 2.174 | 62 |
| Dolazak | 140 31.07.26.360 30.05.26. | 340 31.07.26.660 30.05.26. | 460 31.07.26.1540 30.05.26. | 640 31.07.26.2360 30.05.26. | 620 31.07.26.2380 30.05.26. | 420 31.07.26.1580 30.05.26. |
WINNER, dukserica sa kapuljačom i rajsferšlusom, 280 g/m2, crna
Dukserica sa kapuljačom i rajsferšlusom WINNER je unisex model klasičnog kroja, namenjen svakodnevnom nošenju, kao i promotivnoj i korporativnoj upotrebi. Sa gramaturom od 280 g/m² i izrađena od brušenog futera, pruža dobar balans između topline, udobnosti i izdržljivosti. Reč je o jednom od najprodavanijih modela u ponudi. Tkanina ima troslojnu strukturu – spoljašnji i unutrašnji sloj čini pamuk, dok se poliester nalazi u srednjem sloju i ima ulogu stabilizatora materijala. Ovakva konstrukcija doprinosi smanjenju skupljanja i istezanja tokom korišćenja i pranja, uz zadržavanje prirodnog osećaja pamuka na koži. Model ima dva prednja džepa, kapuljaču sa učkurom u boji dukserice, kao i elastične ranfle na rukavima i donjem delu. Dodatni štepovi na rukavima, ramenima i dnu doprinose dugotrajnosti i očuvanju forme, dok je okovratnik ojačan trakom radi veće stabilnosti i udobnosti. Glavna etiketa je lako uklonjiva (tear-off), što dodatno olakšava personalizaciju i brendiranje prema potrebama klijenta. Ključne karakteristike: Dukserica sa kapuljačom i rajsferšlusom • Sirovinski sastav: 85% pamuk, 15% poliester • Gramatura: 280 g/m² • Brušeni futer • Troslojna struktura tkanine • Topla • Unisex dizajn • Klasičan kroj • Rajsferšlus • Kapuljača sa učkurom u boji dukserice • Dva prednja džepa • Elastične ranfle na rukavima i dnu • Ojačan okovratnik sa trakom • Dodatni štepovi • Tear-off etiketa • Pogodna za brendiranje • Oeko-Tex sertifikat
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | XS | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52.006.10 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
816 0 0 Dolazak | 1.092 0 0 Dolazak | 1.882 0 0 Dolazak | 2.346 0 0 Dolazak | 2.174 0 0 Dolazak | 62 0 0 Dolazak | |
| 52.006.11 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
29 0 0 Dolazak | 127 0 0 Dolazak | 193 0 0 Dolazak | 769 0 0 Dolazak | 698 0 0 Dolazak | 179 0 0 Dolazak | |
| 52.006.15 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
381 0 0 Dolazak | 603 0 0 Dolazak | 1.434 0 0 Dolazak | 1.969 0 0 Dolazak | 1.927 0 0 Dolazak | 509 0 0 Dolazak | |
| 52.006.20 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
709 0 0 Dolazak | 658 0 0 Dolazak | 1.812 0 0 Dolazak | 2.438 0 0 Dolazak | 3.913 0 0 Dolazak | 2.751 0 0 Dolazak | |
| 52.006.23 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
554 0 0 | 405 0 0 | 852 0 0 | 504 0 0 | 896 0 0 Dolazak | 790 0 0 | |
| 52.006.30 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
425 0 0 | 154 0 0 Dolazak | 394 0 0 | 279 0 0 Dolazak | 329 0 0 Dolazak | 542 0 0 Dolazak | |
| 52.006.50 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 52.006.90 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
152 0 0 | 174 0 0 Dolazak | 341 0 0 Dolazak | 1.001 0 0 | 1.366 0 0 | 423 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 52.006.10-XS |
| Model | WINNER |
| Opis | Dukserica sa kapuljačom i rajsferšlusom WINNER je unisex model klasičnog kroja, namenjen svakodnevnom nošenju, kao i promotivnoj i korporativnoj upotrebi. Sa gramaturom od 280 g/m² i izrađena od brušenog futera, pruža dobar balans između topline, udobnosti i izdržljivosti. Reč je o jednom od najprodavanijih modela u ponudi. Tkanina ima troslojnu strukturu – spoljašnji i unutrašnji sloj čini pamuk, dok se poliester nalazi u srednjem sloju i ima ulogu stabilizatora materijala. Ovakva konstrukcija doprinosi smanjenju skupljanja i istezanja tokom korišćenja i pranja, uz zadržavanje prirodnog osećaja pamuka na koži. Model ima dva prednja džepa, kapuljaču sa učkurom u boji dukserice, kao i elastične ranfle na rukavima i donjem delu. Dodatni štepovi na rukavima, ramenima i dnu doprinose dugotrajnosti i očuvanju forme, dok je okovratnik ojačan trakom radi veće stabilnosti i udobnosti. Glavna etiketa je lako uklonjiva (tear-off), što dodatno olakšava personalizaciju i brendiranje prema potrebama klijenta. Ključne karakteristike: Dukserica sa kapuljačom i rajsferšlusom • Sirovinski sastav: 85% pamuk, 15% poliester • Gramatura: 280 g/m² • Brušeni futer • Troslojna struktura tkanine • Topla • Unisex dizajn • Klasičan kroj • Rajsferšlus • Kapuljača sa učkurom u boji dukserice • Dva prednja džepa • Elastične ranfle na rukavima i dnu • Ojačan okovratnik sa trakom • Dodatni štepovi • Tear-off etiketa • Pogodna za brendiranje • Oeko-Tex sertifikat |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 20/5/1 |
| Neto težina | 0.47 kg |
| Sastav | 85% pamuk, 15% poliester |
| Materijal | Poliester, Pamuk |
| Gramatura | 280 g/m2 |
| Pol | Unisex |
| Kroj | Klasičan |
| Barkod | 8605025673554 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito, Vez |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 20 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.59 x 0.4 x 0.37 m |
| Ukupna težina pakovanja | 10.92 kg |
| Carton volume | 0.087 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610220900000 |