PAPIRUS
10.109.10
| Stock |
35.694 |
PAPIRUS, Kugelschreiber aus Papier, Schwarz
De Chugelschriber PAPIRUS isch es Werbemodell mit eme Papierghüüs, designed für Marke, wo en verantwortungsvollerä Umgang mit Materialie und Nachhaltigkeit hervorhebe wend. Liicht und praktisch für de tägliche Gebruch, verfüegt er über e 0,7 mm TC-Chugel für glattes und präzises Schriibe, während d blaui Tinte d Standard-Gschäftsaaforderige erfüllt. Sis eifachs Design und d breiti Farbpalette mache ne geignet für Werbkampagne, Events und grossflächigs Branding mit eme natürlich inspirierte Ussehe. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Ghüüsmaterial: Papier • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Breiti Farbpalette • Ideal für promotionelli und alltäglichi Gebruch
Ähnliche Produkte
Basisinformation
| Code | 10.109.10 |
| Modell | PAPIRUS |
| Beschreibung | De Chugelschriber PAPIRUS isch es Werbemodell mit eme Papierghüüs, designed für Marke, wo en verantwortungsvollerä Umgang mit Materialie und Nachhaltigkeit hervorhebe wend. Liicht und praktisch für de tägliche Gebruch, verfüegt er über e 0,7 mm TC-Chugel für glattes und präzises Schriibe, während d blaui Tinte d Standard-Gschäftsaaforderige erfüllt. Sis eifachs Design und d breiti Farbpalette mache ne geignet für Werbkampagne, Events und grossflächigs Branding mit eme natürlich inspirierte Ussehe. Wichtigschti Eigeschafte: Chugelschriber • Ghüüsmaterial: Papier • 0,7 mm TC-Chugel • Blaui Tinte • Breiti Farbpalette • Ideal für promotionelli und alltäglichi Gebruch |
| Farbe | Schwarz |
| Dimension | Ø 0.8 x 14cm |
| Verpackung | 1000/100 |
| Netto Gewicht | 0.01 kg |
| Material | Papier |
| Produktart | Kugelschreiber |
| Tampondruck, Direkter Digitaldruck | |
| Barcode | 8605040027400 |
Informationen drucken
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck, Tampondruck |
| Empfohlene Druckgrösse | 4.5 x 0.5 cm |
Logistikinformationen
| Stück pro Karton | 1000 |
| Kartonabmessungen Dimenzije | 0.53 x 0.175 x 0.225 m |
| Bruttogewicht des Kartons | 6.14 kg |
| Carton volume | 0.021 m3 |
| Herkunftsland | China |
| HS-code | 960810100000 |