REBUS
32.339.90
| Stock |
5.237 |
REBUS, Weiss
REBUS isch en Stapelwürfel us Plastik i wiiss, mit grosser Flächi wo für Digitaldruck geignet isch. S bedruckte Design förderet s Denke und hilft bi de Entwicklig vo kognitive Fähigkeite, was das Produkt für alli Altersgruppe geignet macht. Mit sinere brandigfähige Oberflächi isch REBUS en usgezeichnete Promoartikel für Marketingkampagne, Bildigs-Events und kreativi Aktivitäte. Wichtigi Eigeschafte: Material: Plastik
Basisinformation
| Code | 32.339.90 |
| Modell | REBUS |
| Beschreibung | REBUS isch en Stapelwürfel us Plastik i wiiss, mit grosser Flächi wo für Digitaldruck geignet isch. S bedruckte Design förderet s Denke und hilft bi de Entwicklig vo kognitive Fähigkeite, was das Produkt für alli Altersgruppe geignet macht. Mit sinere brandigfähige Oberflächi isch REBUS en usgezeichnete Promoartikel für Marketingkampagne, Bildigs-Events und kreativi Aktivitäte. Wichtigi Eigeschafte: Material: Plastik |
| Farbe | Weiss |
| Dimension | 5.7 x 5.7 x 5.7 cm |
| Verpackung | 120/40/20 |
| Netto Gewicht | 0.08 kg |
| Material | Plastik |
| Direkter Digitaldruck | |
| Standard | |
| Barcode | 8605073838806 |
Informationen drucken
| Empfohlener Drucktyp | Direkter Digitaldruck |
Logistikinformationen
| Stück pro Karton | 120 |
| Kartonabmessungen Dimenzije | 0.6 x 0.26 x 0.24 m |
| Bruttogewicht des Kartons | 9.78 kg |
| Carton volume | 0.037 m3 |
| Herkunftsland | China |
| HS-code | 950300950000 |