SAVA
41.170.10
| Stock |
5.375 |
SAVA, Trinkflasche, 650 ml, Schwarz
D SAVA Wasserflasche mit eme Fassigsvermöge vo 650 ml verbindet Funktionalität mit Nachhaltigkeit, gmacht us rezykliertem Aluminium und mit eme Bambus-Deckle. D Verwendig vo rezykliertem Aluminium hilft, Abfall und Ressourceverbruuch z reduziere, währed Stärki, Langlabigkeit und liechti Eigeschafte erhalte blibed. Ihri einwandigi Konstruktion sicheret eifachi Tragbarkeit, was si ideal für en aktive Läbensstil macht. S Design wird ergänzt dur en elastische Traggriff für zuesätzliche Bequemlichkeit underwegs. D Oberflächi isch geignet für Lasergravur, und s Produkt chunt in ere Gschänkbox. Wichtigi Eigeschafte: Material: rezykliertes Aluminium und Bambus • Konstruktion: einwandig • Fassigsvermöge: 650 ml • Elastische Traggriff • Auslaufsichere Bambus-Deckle • Nöd geignet für d Abwöschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle
Basisinformation
| Code | 41.170.10 |
| Modell | SAVA |
| Beschreibung | D SAVA Wasserflasche mit eme Fassigsvermöge vo 650 ml verbindet Funktionalität mit Nachhaltigkeit, gmacht us rezykliertem Aluminium und mit eme Bambus-Deckle. D Verwendig vo rezykliertem Aluminium hilft, Abfall und Ressourceverbruuch z reduziere, währed Stärki, Langlabigkeit und liechti Eigeschafte erhalte blibed. Ihri einwandigi Konstruktion sicheret eifachi Tragbarkeit, was si ideal für en aktive Läbensstil macht. S Design wird ergänzt dur en elastische Traggriff für zuesätzliche Bequemlichkeit underwegs. D Oberflächi isch geignet für Lasergravur, und s Produkt chunt in ere Gschänkbox. Wichtigi Eigeschafte: Material: rezykliertes Aluminium und Bambus • Konstruktion: einwandig • Fassigsvermöge: 650 ml • Elastische Traggriff • Auslaufsichere Bambus-Deckle • Nöd geignet für d Abwöschmaschine • Nöd geignet für d Mikrowälle |
| Marke | CASTELLI |
| Farbe | Schwarz |
| Dimension | Ø 6.5 x 23.5 cm |
| Verpackung | 40/1 |
| Netto Gewicht | 0.10 kg |
| Kapazität | 650 ml |
| Material | Recyceltes Aluminium, Bambus |
| Lasergravur | |
| Barcode | 8605040069486 |
| Dokumentation | Deklaracija o usaglašenosti EN |
Informationen drucken
| Empfohlener Drucktyp | Lasergravur |
| Empfohlene Druckgrösse | 6 x 3 cm |
Logistikinformationen
| Stück pro Karton | 40 |
| Kartonabmessungen Dimenzije | 0.58 x 0.365 x 0.255 m |
| Bruttogewicht des Kartons | 4.60 kg |
| Carton volume | 0.054 m3 |
| Herkunftsland | China |
| HS-code | 761510800000 |