SG ANTICUT PU
58.102.15-XS
| XS | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Stock | 224 | 522 | 3.961 | 2.225 | 3.225 | 5.127 |
SG ANTICUT PU, Schutzhandschuhe, Asche
SG ANTICUT PU sind schnittsicheri Schutz-Arbeitshändsche, konzipiert für Arbeitsufgabe mit erhöhtem Risiko vo Schnitt- und mechanische Verletzig. Si sind für de professionelle Iisatz i industrielle und technische Beriiche bestimmt, wo hohi Schutz und präzisi Handhabig bruucht wärde. Si sind us 100% Polyester-Strickstoff mit emne Polyurethan (PU)-Überzug uf de Handflächi und de Finger gfertiget, wo gueti Abriibfestigkeit, zueverlässige Griff und Kontrolle bim Handtiere vo Materialie bietet. D Konstruktion vo de Händsche bietet en hohe Level a Schnittschutz, was si geignet macht fürs Arbet mit scharfe Chante und Metallkomponente. Si sind geignet für Metallindustrie-Aawendige, Montage, Blechbearbeitig, Lager, Logistik, Recycling, sowie Service- und Underhaltsufgabe. Hauptmerkmol: Schutz-Arbeitshändsche • 100% Polyester • PU-Überzug uf Handflächi und Finger • Gueti Abriibfestigkeit • Sicher Griff und Kontrolle • Hohe Schnittschutz (Stufe 5) • Geignet für industrielle und technische Aawendig • EN ISO 21420 • EN 388
Aktien
| Farbe | ID | XS | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58.102.15 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
224 0 0 | 522 0 0 | 3.961 0 0 | 2.225 0 0 | 3.225 0 0 | 5.127 0 0 |
Basisinformation
| Code | 58.102.15-XS |
| Modell | SG ANTICUT PU |
| Beschreibung | SG ANTICUT PU sind schnittsicheri Schutz-Arbeitshändsche, konzipiert für Arbeitsufgabe mit erhöhtem Risiko vo Schnitt- und mechanische Verletzig. Si sind für de professionelle Iisatz i industrielle und technische Beriiche bestimmt, wo hohi Schutz und präzisi Handhabig bruucht wärde. Si sind us 100% Polyester-Strickstoff mit emne Polyurethan (PU)-Überzug uf de Handflächi und de Finger gfertiget, wo gueti Abriibfestigkeit, zueverlässige Griff und Kontrolle bim Handtiere vo Materialie bietet. D Konstruktion vo de Händsche bietet en hohe Level a Schnittschutz, was si geignet macht fürs Arbet mit scharfe Chante und Metallkomponente. Si sind geignet für Metallindustrie-Aawendige, Montage, Blechbearbeitig, Lager, Logistik, Recycling, sowie Service- und Underhaltsufgabe. Hauptmerkmol: Schutz-Arbeitshändsche • 100% Polyester • PU-Überzug uf Handflächi und Finger • Gueti Abriibfestigkeit • Sicher Griff und Kontrolle • Hohe Schnittschutz (Stufe 5) • Geignet für industrielle und technische Aawendig • EN ISO 21420 • EN 388 |
| Farbe | Asche |
| Verpackung | 120/10/1 |
| Netto Gewicht | 0.05 kg |
| Material | Polyester |
| Standard | EN 388 |
| Barcode | 8605040051252 |
Informationen drucken
| Empfohlener Drucktyp |
Logistikinformationen
| Stück pro Karton | 120 |
| Kartonabmessungen Dimenzije | 0.395 x 0.31 x 0.465 m |
| Bruttogewicht des Kartons | 6.66 kg |
| Carton volume | 0.057 m3 |
| Herkunftsland | China |
| HS-code | 611610800000 |