SG MULTI
58.100.10-XS
| XS | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
StockReserved | 451 | 1.482 | 2.632 | 0 | 0 | 1.6282.040 |
SG MULTI, Schutzhandschuhe, Schwarz
SG MULTI sind Schutz-Arbeitshändsche, konzipiert für de allgemeine industrielle und handwärkliche Iisatz, wo sicher Griff und grundlegender mechanischer Handschutz bruucht wärde. Si sind geignet für alltäglichi Ufgabe wo s Handtiere vo verschidene Materialie und Oberfläche involviert. D Händsche sind us ere 100% Polyester-Textilbasis mit emne Latex-Überzug uf de Handflächi gfertiget, wo e texturierti, gerunzleti Oberflächi het. De Überzug erhöht d Reibig und verbesseret de Griff bim Arbet mit trochene oder nasse Gegeständ, sowie unregelmässige oder rutschige Oberfläche. D Textilfuetter bietet Stabilität und en bequeme Sitz, während de Latex-Überzug zueverlässigi Griffkontrolle bi verschidene Arbeitsbedingige gwährleischtet. Geignet für Bau, Logistik, kommunali Dienst, Lager, Servicearbete und ähnlichi Arbeitsumgebige. Hauptmerkmol: Schutz-Arbeitshändsche • 100% Polyester • Texturierter Latex-Überzug uf de Handflächi • Verbesserte Griff bi trochene und nasse Bedingige • Sicheri Handhabigskontrolle • Bequeme und stabile Aapassig • Geignet für allgemeine industrielle und handwärkliche Aawendig • EN ISO 21420 • EN 388
Aktien
| Farbe | ID | XS | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58.100.10 |
Stock
Reserve (2-5 days)
|
451 0 0 | 1.482 0 0 | 2.632 0 0 | 0 0 0 | 0 0 0 | 1.628 2040 0 |
Basisinformation
| Code | 58.100.10-XS |
| Modell | SG MULTI |
| Beschreibung | SG MULTI sind Schutz-Arbeitshändsche, konzipiert für de allgemeine industrielle und handwärkliche Iisatz, wo sicher Griff und grundlegender mechanischer Handschutz bruucht wärde. Si sind geignet für alltäglichi Ufgabe wo s Handtiere vo verschidene Materialie und Oberfläche involviert. D Händsche sind us ere 100% Polyester-Textilbasis mit emne Latex-Überzug uf de Handflächi gfertiget, wo e texturierti, gerunzleti Oberflächi het. De Überzug erhöht d Reibig und verbesseret de Griff bim Arbet mit trochene oder nasse Gegeständ, sowie unregelmässige oder rutschige Oberfläche. D Textilfuetter bietet Stabilität und en bequeme Sitz, während de Latex-Überzug zueverlässigi Griffkontrolle bi verschidene Arbeitsbedingige gwährleischtet. Geignet für Bau, Logistik, kommunali Dienst, Lager, Servicearbete und ähnlichi Arbeitsumgebige. Hauptmerkmol: Schutz-Arbeitshändsche • 100% Polyester • Texturierter Latex-Überzug uf de Handflächi • Verbesserte Griff bi trochene und nasse Bedingige • Sicheri Handhabigskontrolle • Bequeme und stabile Aapassig • Geignet für allgemeine industrielle und handwärkliche Aawendig • EN ISO 21420 • EN 388 |
| Marke | TEKTON PRO |
| Farbe | Schwarz |
| Verpackung | 120/10/1 |
| Netto Gewicht | 0.04 kg |
| Material | Polyester |
| Standard | EN 388 |
| Barcode | 8605040022870 |
Informationen drucken
| Empfohlener Drucktyp |
Logistikinformationen
| Stück pro Karton | 120 |
| Kartonabmessungen Dimenzije | 0.415 x 0.305 x 0.37 m |
| Bruttogewicht des Kartons | 5.84 kg |
| Carton volume | 0.047 m3 |
| Herkunftsland | China |
| HS-code | 611610800000 |