TARGET LSL
50.079.10-S
| S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Zaliha | 297 | 1.968 | 2.614 | 2.663 | 988 | 651 |
TARGET LSL, pamučna majica dugih rukava, 160 g/m2, crna
Majica dugih rukava TARGET LSL je unisex model izrađen od 100% češljanog pamuka, namenjen intenzivnijem nošenju, promotivnoj i korporativnoj upotrebi. Sa gramaturom od 160 g/m², pruža dobar balans između udobnosti i povećane izdržljivosti. Model je deo TARGET kolekcije – posebno dizajnirane linije fokusirane na otpornost i dug vek trajanja. Model je dostupan i u ženskoj verziji. Majica ima duple štepove na izrezu, rukavima i donjem delu, koji doprinose čvrstini i stabilnosti proizvoda. Traka duž ramena i okovratnika pomažu u očuvanju forme tokom čestog pranja i nošenja. Zahvaljujući dodatnoj završnoj obradi, kvalitetnoj izradi i otpornosti boja na ispiranje i znojenje, model je pogodan za radnu, promotivnu i korporativnu upotrebu. Ključne karakteristike: Majica dugih rukava • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 160 g/m² • Povećana izdržljivost • Traka duž ramena • Unisex kroj • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Deo TARGET kolekcije • Pogodna za intenzivno nošenje i često pranje • Oeko-Tex sertifikat • Dostupna u ženskoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.079.10 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
297 0 0 | 1.968 0 0 | 2.614 0 0 | 2.663 0 0 | 988 0 0 | 651 0 0 | |
| 50.079.20 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
293 0 0 | 244 0 0 | 411 0 0 | 338 0 0 | 347 0 0 | 200 0 0 | |
| 50.079.30 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
92 0 0 | 173 0 0 | 330 0 0 | 354 0 0 | 158 0 0 | 137 0 0 | |
| 50.079.90 |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
359 0 0 | 2.140 0 0 | 2.960 0 0 | 2.974 0 0 | 1.235 0 0 | 730 0 0 |
Osnovne informacije
| Šifra | 50.079.10-S |
| Model | TARGET LSL |
| Opis | Majica dugih rukava TARGET LSL je unisex model izrađen od 100% češljanog pamuka, namenjen intenzivnijem nošenju, promotivnoj i korporativnoj upotrebi. Sa gramaturom od 160 g/m², pruža dobar balans između udobnosti i povećane izdržljivosti. Model je deo TARGET kolekcije – posebno dizajnirane linije fokusirane na otpornost i dug vek trajanja. Model je dostupan i u ženskoj verziji. Majica ima duple štepove na izrezu, rukavima i donjem delu, koji doprinose čvrstini i stabilnosti proizvoda. Traka duž ramena i okovratnika pomažu u očuvanju forme tokom čestog pranja i nošenja. Zahvaljujući dodatnoj završnoj obradi, kvalitetnoj izradi i otpornosti boja na ispiranje i znojenje, model je pogodan za radnu, promotivnu i korporativnu upotrebu. Ključne karakteristike: Majica dugih rukava • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Gramatura: 160 g/m² • Povećana izdržljivost • Traka duž ramena • Unisex kroj • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Deo TARGET kolekcije • Pogodna za intenzivno nošenje i često pranje • Oeko-Tex sertifikat • Dostupna u ženskoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/10/1 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Kolekcija | TARGET |
| Gramatura | 160 g/m2 |
| Pol | Twin model, Unisex |
| Kroj | Klasičan |
| Barkod | 8605073815241 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.6 x 0.405 x 0.23 m |
| Ukupna težina pakovanja | 10.56 kg |
| Carton volume | 0.056 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610910000000 |